Elektroniczna Kartoteka Mieszkańca

Elektroniczna Kartoteka Mieszkańca

ADA-NET jest aplikacją internetową udostępniającą lokatorom i właścicielom lokali dostęp do informacji związanych z ich lokalami, a także budynkami w których te lokale się znajdują. Użytkownik posiada możliwość sprawdzenia ogólnego stanu swoich kont, czy też stanu konta na określony miesiąc, wraz z dokumentami.

Drugą z kolei funkcjonalnością programu jest dostęp do aktualności. Aktualności mogą dotyczyć tylko danego lokalu jak i całego budynku, w którym użytkownik wynajmuje lub posiada lokal. Administracja posiada możliwość dodawania ogłoszeń dla poszczególnych lokatorów.

Kolejną możliwością programu jest wyświetlanie awarii, które miały miejsce w budynku, z którym związany jest użytkownik lub awarii, które wystąpiły w lokalu użytkownika. Dodatkowo istnieje możliwość zgłaszania awarii drogą internetową. Jest to niezwykle wygodne i skuteczne rozwiązanie. Dane administracji są aktualizowane natychmiastowo i awaria jest widoczna dla spółdzielni mieszkaniowej, wspólnoty lub zarządcy nieruchomości.

Aplikacja ADA-NET jest dostępna pod adresem https://smpisz.i-kartoteka.pl